Prominentenlijst

Naast leden Nationaal Ballet en Concertgebouworkest consulteerde (met publicatietoestemming) in de loop der tijd onder andere de volgende personen FootCare Amsterdam:

Linda van Dyck: actrice www.tvblik.nl
Jeroen Spitzenberger: acteur www.jeroenspitzenberger.nl
René van ’t Hof: acteur www.filmtotaal.nl
Theo Hiddema: politicus, adcocaat en procureur www.mrhiddema.nl
Prof. Dr. B.I.J. Beentjes: oud KNO-arts
M.M.R. Tielens: Oud Bankier www.bonhommetielens.nl
Yuri Medvedev: Circus du Soleil (Clown) www.pinterest.com
Theo Loevendie: musicus/componist www.theoloevendie.com
Han de Vries: musicus/hoboist www.brunoklassiek.nl
Madeline Bell: Musica (Cospel) zangeres www.madelinebell.com
Drs. P: Wie kende hem niet? www.freakface.com
Prof. Dr. F.H. van Eemeren: Hoogleraar/Neerlandicus www.uva.nl
Cees Nooteboom: schrijver www.ceesnooteboom.com
Charlotte Mutsaers: schrijfster www.charlottemutsaers.nl
Ivonne Kroonenberg: schrijfster www.ivonnekroonenberg.nl
Ton Vorstenbosch: Toneelschrijver en scenarist  www.wikipedia.org
Karel Appel: Kunstschilder en beeldhouwer www.karelappelfoundation.com
Henri Plaat: Kunstschilder en kunstenaar www.henriplaat.com
Maik de Boer: Stylist www.maikdeboer.nl
Jan Lenferink: Radio- en televisiemaker www.speakersacademy.com
Gijs van de Westelaken: Film- en televisieproducent www.film1.nl

Natuurlijk bent U (wellicht iets minder beroemd) maar meer dan van harte welkom bij FootCare Amsterdam Jan van Galenstraat 107E, 1056 BK AMSTERDAM. Graag tot spoedig